Шевченкові дні у бібліотеці

2017-03-10

/Files/images/DSC04819.JPG 1-А клас ЗОШ №1

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. У день народження Т. Шевченка дорослі і діти йдуть до його пам’ятника, щоб поставити свічку, покласти квіти, почитати його вірші, поспівати пісні, вшанувати великого Кобзаря. Лунало впродовж тижня Шевченкове слово і в нашій бібліотеці: діти були учасниками онлайн-марафону, малювали малюнки до прочитаного твору, переглядали відеоматеріали про життя і творчість Поета, співали пісень на вірші Тараса Григоровича, плели йому віночок шани.

/Files/images/DSC04852.JPG/Files/images/DSC04772.JPG