Зустріч з талантом

2017-04-20

/Files/images/2017-04-21 11-16-30.JPG Автор презентує свої книги Лідія Йолтуховська-Скоропис - відома українська письменниця: казкарка, природодослідниця, перекладачка з німецької. У ці весняні дні вона завітала до нас у бібліотеку.
Творчий здобуток літератора - одинадцять книжок.І кожним твором письменниця доводить свій щедрий поетичний дар, який знаходить визнання. Л. М. Йолтуховська-Скоропис — лауреат престижної літературної премії «Гілка Золотого каштана»; як автор-виконавець здобула вже сім перемог (Гран-Прі і І-ші місця) на міжнародних і всеукраїнських мистецьких конкурсах-фестивалях.
Талант від Бога, Лідія Михайлівна володіє дивовижним відчуттям української мови,умінням спілкуватися як з дорослими, так і з дітьми. Значну частину її доробку займають поезії патріотичної тематики. Деякі з книжок Лідії Михайлівни є у фонді нашої бібліотеки.