Краєзнавчий квест

2017-09-19

/Files/photogallery/DSC05635.JPG учасники квесту

Районний етап обласного квесту підвищив інтерес у школярів до історії, літератури та природи рідної Хмельниччини. Такі заходи завжди проходять цікаво, жваво і емоційно. Цього разу в квесті взяли участь 3 команди - «Патріоти» (Деражнянська ЗОШ №1), «Подоляни» (Деражнянська ЗОШ №2). «Ерудити» (Деражнянська ЗОШ №3). Кожна команда намагалась якомога швидше пройти по станціях на маршруті, виконати поставлені завдання і отримати найбільшу кількість балів. Учасники команд відвідали 4 станції, розташовані у різних місцях міста : історична (музей), географічна (парк). літературна (бібліотека), архітектурна (палац Рациборовського). На кожній станції дітей зустрічав експерт з питань, які розкриває ця станція. Кожен учасник команди мав можливість заробляти ще й індивідуальні бали. Емоції зашкалювали! В результаті усіх підрахунків, перемогу у квесті здобула команда «Ерудит», а в індивідуальному заліку найерудованішим учасником квесту визначено Івахова Іллю (учасника команди «Патріоти»).

Хоча переможцями усі не стали, проте море позитивних емоцій і корисні краплини знань отримав кожен учасник проведеного квесту.