Інтернет-пропозиція

2018-03-27

/Files/images/DSC06227.JPG Під час перегляду відеофільму про бібліотеки зарубіжних країн

Які переваги читаючої людини? Це запитання підлітка збентежило і, водночас, вкотре підтвердило усю прагматичність молодого покоління. Покоління, котре зростає в умовах війни, суворої реальності виживання і дорослого погляду на життя. І от ми, бібліотекарі, почали наводити приклади, доводити, переконувати. Для дітей така форма спілкування стала цікавою, і як згодом виявилось – корисною. Нові знання, креативне мислення, розвиток фантазії та багатий словниковий запас – ось лише деякі складові безцінного багажу, котрі отримує людина від постійного спілкування з книгою. Так-так, саме спілкування – мовчазного, терплячого і з паперовим ароматом.

По закінченню пізнавального діалогу усі учасники (а це - учні 6 класу Деражнянської ЗОШ №3) дійшли беззаперечного висновку, що без книги у людства не було минулого, немає сучасного і не буде майбутнього, як і без бібліотек. Діти довго не хотіли покидати стіни дитячої бібліотеки, а ми – щиро раділи з того.