Лідер читання

2018-07-27

/Files/images/DSC06397.JPG Учасники читацького конкурсу

Сьогодні в Деражнянській РДБ визначилися з лідером читання року. Заявку на участь подали читачі - учні 5-7 класів з 10 бібліотек району. Діти пройшли тести та відповідали усно на знання найкращих надбань української та світової літератури. Крім того, за умовами конкурсу, учасники писали відгуки на книги, малювали малюнки до літературних сюжетів, робили селфі з улюбленими книгами та захоплююче розповідали про улюблену книгу.У підсумку компетентне журі визначило переможців: у номінації "Краще селфі з книгою" перемогла Мантуляк Дар'я (Лозівська МБ), "Кращий малюнок до книги" намалювала Соколюк Юлія (Богдановецька СБ), а "Кращий відгук на книгу" написав Ніколаєв Валентин (Новосілецька СБ). Беззаперечним лідером читацьких перегонів стала Кирилюк Тетяна (Деражнянська РДБ), яка у вересні поїде здобувати перемогу на ІІІ етапі в Хмельницьку обласну бібліотеку для дітей ім. Т.Г.Шевченка. Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами і подяками, а Кирилюк Тетяна отримала звання "Лідер читання" та нову цікаву книгу у подарунок.

/Files/images/DSC06392.JPG