Волонтерство - це стан душі і поклик серця

2018-12-05

/Files/images/DSC06543.JPG Волонтери

У "Календарі знаменних дат" 5 грудня відзначено як Міжнародний день волонтерів. На респект-зустріч "Волонтерство - це стан душі і поклик серця" у нашу бібліотеку завітали волонтери Мар'яна Сенчук, Микола Фрединський, Олег Бляхарський, Сергій Волковинський та Андрій Ковпак. Вони розповіли про діяльність Благодійного фонду "Мир та добро", поїздки в зону АТО та подякували усім, хто відноситься до них з підтримкою та розумінням. Привітати свій надійний волонтерський тил прийшли учасники бойових дій Лобода Андрій, Сердюков Богдан та Хачатрян Володимир. Партнерами бібліотеки у підготовці та проведенні заходу стали Деражнянський БТДЮ, лідери учнівського самоврядування та педагоги - організатори шкіл району. Найбільш чисельною шкільною делегацією була представлена Деражнянська ЗОШ №1.

До вітань на адресу волонтерів долучилися заступник голови Деражнянської районної адміністрації Заряна Попадіна та військовий комісар Сергій Семенко.

Від шкільної спільноти району волонтери отримали подарунки, сувеніри, обереги та теплі слова вдячності за їх сподвижницьку і вкрай необхідну справу.