Відкриття тижня дитячого читання на Деражнянщині

2019-03-25

/Files/images/тиждень.jpgВідкриття тижня дитячого читання - завжди свято. Таке свято книги відбулося у Божиковецькій сільській бібліотеці для молодших користувачів бібліотеки . Діти готувалися до свята, багато читали, адже на святі були вікторини, конкурси, загадки. А скільки казкових героїв завітали на свято книги : головний персонаж –Королева Книга, Буратіно, який приніс дітям золотого ключика від скарбниці непрочитаних книг, Баба Яга, яка хотіла спіймати Буратіно і викрасти золотого ключика. Були і Попелюшка, і Лисичка, Снігова Королева, Червона Шапочка та інші книжкові герої. Багато цікавого дізналися учасники про історію створення книги - від написів на стінах печер, далі - на папірусі, а дві тисячі років тому з’явився справжній папір, на якому і досі пишуть такі прекрасні книги.Діти швидко і вправно давали відповіді на запитання вікторини,активно брали участь у конкурсах, за що й отримували призи. На свято завітали не лише діти, а й вчителі, батьки, бабусі і дідусі.

Тиждень читання весело крокує Деражнянщиною.