Бібліодесант у дитячий садочок

2019-04-09

/Files/images/20190408_154659.jpg миті спілкування

Книги і читання відіграють важливу роль в розвитку дитини. З книгою діти ростуть, пізнають навколишній світ, граються, навчаються, розвивають уяву. Дитячий садочок №3 "Сонечко" знаходиться далеко від нашої бібліотеки, тому ми вирішили відвідати дошкільняток в один з квітневих днів. Нас зустріла старша і середня групи садочку з своїми вихователями. Кожна з груп мають свої невеличкі бібліотечки, але бібліотечні книжечки були для них новими і тому дуже зацікавили малят. Використовуючи сюжети з книг та різні літературні твори, ми "прожили" з дітками їх один звичайний день: від ранку і аж до вечірньої казочки. Діти охоче спілкувалися з нами, відгадували загадки, розв'язували логічні завдання, розповідали правила поведінки в різних місцях. Сподіваємось, що такі зустрічі залишать гарний спомин і будуть сприяти міцній дружбі дітей з книгою.