Сонячний Нестайко

2020-01-30

/Files/images/84263479_583210565861251_7698892649477963776_n.jpg

Українському дитячому письменнику Всеволоду Нестайку 30 січня 2020 року виповнилося б 90 років. Майже п’ятдесятирічний шлях у дитячій літературі він засвідчив виданням близько сорока книжок оповідань, казок, повістей і п’єс. Найбільш популярними з них є: “Тореадори з Васюківки”, “В Країні Сонячних Зайчиків”, “Чарівні окуляри” та інші. Всеволод Зіновійович виділявся з поміж інших письменників своїм неповторним і пізнаваним стилем написання творів, якими зачитується вже три покоління юних українців.

З нагоди 90-річного ювілею та вшанування пам’яті В.Нестайка в усіх бібліотеках для дітей Хмельниччини проходить обласний читацький марафон «Сонячний Нестайко». Впродовж цього дня у Деражнянській районній бібліотеці для дітей були проведені низка заходів з метою якнайбільшої популяризації творчості сучасного класика дитячої літератури. Зокрема, для читачів була організована виставка-ювілей "Сонячний Нестайко", літературна замальовка " По сторінках улюблених книжок", сміх-тайм "Веселі герої творів Нестайка". Діти з задоволенням озвучували книги в дійових особах, грали в імпровізовану школу, переглядали фільм за твором ювіляра "Тореадори з Васюківки".