День родини

2020-07-08

/Files/images/родина.jpg

Деражнянська районна бібліотека для дітей щиро вітає всіх з чудовим святом - Днем родини!

Український День родини відзначається з 2012 року і встановлено на 8 липня. Це свято ще раз нагадує нам про близьких і рідних, яких треба цінувати.

Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові підтримати нас теплом, порадою, допомогою, любов’ю.

Пам’ятаймо, що основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати - лагідна берегиня сім’ї, а батько - її міцна й надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Родина для кожного з нас є надзвичайно важливою. Адже саме рідні завжди підтримають та порадіють успіхам близьких.

Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння і повага!

Бажаємо всім сім'ям щасливої долі та непохитних родинних стосунків.

Зі святом усіх вітає Софійка Скарженюк

wym-1594820267807

Також вітаємо усю нашу бібліотечну родину - колег, читачів, партнерів, спонсорів та меценатів.