Міжнародний дитячий конкурс-єднання "На одній хвилі"

2020-07-01

/Files/images/афіша_На одній.jpg Міжнародний дитячий конкурс-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ»

Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Національна спілка художників України та благодійна організація «Благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України й Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини домовилися:

1. Організувати та провести Міжнародний дитячий конкурс-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ» (далі — Конкурс) у рамках Міжнародного десятиліття зближення культур (2013-2022) за рішенням ООН із травня по листопад 2020 р.
  2. Конкурс провести відповідно до Положення про проведення Конкурсу (Додаток 1).
  3. Затвердити Організаційний комітет (Додаток 2).
  4. Затвердити почесне журі Конкурсу (Додаток 3).

Выдержка из Положения о ходе Международного детского конкурса-единения «НА ОДНОЙ ВОЛНЕ»

Extract from the provision of the International Solidarity Contest called “Na Odnii Khvyli” (“On the Same Wave”)

Чекаємо на ваші роботи!