Ювілей улюбленого письменника

2015-01-30

/Files/images/DSC02935.JPG Перегляд фільму "Тореадори з Васюківки"

До 85-річного ювілею Всеволода Нестайка в бібліотеці проведено захід - ретропортрет "Володар дитячих душ".

Діти ( учні 6-А класу НВК №2, учитель – Бехта Л.М.) дізнались про життєвий та творчий шлях письменника, з величезним задоволенням переглянули телевізійний фільм «Тореадори з Васюківки», ознайомились з книжковою виставкою «Зігріті усмішкою Нестайка».

30 січня 2015 року Всеволоду Нестайку могло виповнитися 85 років. Для багатьох українців його “Тореадори з Васюківки” стала улюбленою книжкою дитинства.

Всеволод Нестайко народився 30 січня 1930 року в Бердичеві, Житомирської області. Дитинство у майбутнього письменника було непростим – коли йому було лише три роки, в концтаборі загинув його батько. Після цього родина переїхала до Києва. Коли Всеволоду виповнилося 11 років, почалася війна.

Майже п’ятдесятилітній шлях у дитячій літературі Всеволод Нестайко засвідчив виданням близько сорока книжок оповідань, казок, повістей і п’єс. І всі свої твори він намагався писати якомога веселіше.

В рамках щорічного Всеукраїнського соціологічного дослідження «Книга року-2014» , проведеного Деражнянською районною бібліотекою для дітей, кращою книгою року стала трилогія Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки». Не дивлячись на розмаїття сучасної світової і української літератури для дітей, його книги користуються надзвичайним попитом у нашій бібліотеці.