літературно-музичне свято «Україна в серці моїм навіки»

2015-03-05

/Files/images/DSC02983.JPG Патріотизм виховують з дитинства

У нашій бібліотеці проводиться чимало заходів різної тематики. Але чи не найактуальнішою темою на сьогодні є тема патріотичного виховання, формування громадянської свідомості у юних читачів.

Про любов до Батьківщини, повагу до її минулого, збереження українських звичаїв і традицій йшлося на заході (літературно-музичне свято «Україна в серці моїм навіки»), який було проведено з учнями молодшого шкільного віку шкіл міста.

Бібліотекар розповіла дітям про державні і народні символи України, згадала про славних іменинників цього місяця – видатного поета Т.Г.Шевченка та автора Гімну України – М.Вербицького.

Окрасою заходу став виступ учнів 3-Б класу Деражнянської ЗОШ №1(кл. кер. Луцькова Л.В.), котрі у вишиванках та з помітною гордістю за свою націю читали вірші і співали пісні про Україну, присягались бути вірними синами і дочками своєї держави.

Усі присутні на заході мали змогу ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Україна – соборна держава, сонценосна колиска моя».