Відкриття літніх читань

2015-06-01

/Files/images/image.jpg
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Яблунівською сільською бібліотекою (бібліотекар – Жабко Н.С.) спільно з деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді в особі провідного спеціаліста - Вовкотруб Ю.Л. проведено свято до дня захисту дітей «Діти України – квіти України», і відкриття Літніх читань у сільській бібліотеці «Літо з книгою: читати - це модно та цікаво». На свято були запрошені сільський голова Лучніков М.Д., директор школи Фещук П.Д., педагоги та батьки. Цього дня усі бажаючі змогли насолодитися святковою програмою, яку підготували читачі- учні 1-5 класів та вихованці дитячого садочка. Діти приймали участь у конкурсах, вікторинах, малювали малюнки на асфальті за темою «Ми - за мир», подорожували з Правознавчиком у країну Права. Свято пройшло весело, цікаво і змістовно.