Посвята у читачі

2018-03-15

/Files/images/DSC06150.JPG Юні читачі

А у нас відбулося довгоочікуване свято - «Посвята в читачі» для першокласників! Цими весняними, але не дуже теплими днями, в супроводі своїх учителів, учні перших класів Деражнянської ЗОШ №1 дружно прийшли до дитячої книгозбірні. У формі веселого і пізнавального діалогу діти дізнались про важливість читання, правила поведінки у бібліотеці та про дотримання правил бережливого ставлення до книг. Маленькі читачі показали хороші знання українських народних казок та казок народів світу, вірно відповідаючи на запитання вікторини «Чарівний кошик». В конкурсі «Відгадай, з якої ми казки» першокласники відповідали на запитання, які допомогли перевірити, чи уважно вони читають і пам’ятають героїв улюблених казок. А учні 1-А класу (учителі - Туз О.Г., Скорбатюк Л.І.) підготували справжнє свято – хвалебну оду її величності – Книзі, були тут і Королева книг і пустунка Мишка, лунали веселі пісні. Також для юних читачів було проведено екскурс-подорож по бібліотеці «Дім, який відкриває світ». Діти ділилися враженнями про вже прочитані книжки, розказували віршики. Читачами бібліотеки в ці дні стали 54 першокласники. Їм було вручено емблеми «Читач бібліотеки» та «Пам’ятку читача». Для них відкрилися двері у чудовий світ «Книжкового королівства». Нехай цей шлях буде радісним і цікавим!

/Files/images/DSC06170.JPGБібліотечна аура зачаровує